Заміна роз’єму зарядки, навушників, USB, SIM-карти

Не заряджається або погано заряджається телефон? Це дуже поширена проблема сучасних смартфонів. Оскільки зараджати смартфон нам приходитсья майже щодня а іноді і по кілька разів на день, гніздо зношується (стирається) механічно.
Через це між штекером від зарядного пристрою стає дуже поганий контакт, або його немає взагалі. Телефон недоотримує зарядний струм, в наслідок чого або не заряджається взагалі або заряджається не повністю.
З аудіороз’ємами – аналогічна ситуація.

Вирішення – заміна несправного або зношеного usb розєму.
Це досить складна процедура, яка потребує особливих знань і навичок, оскільки роз’єм зарядки впаяний в системну плату, і щоб його випаяти потрібне спеціальне обладнання і дотримання температури. Якщо температури не дотримуватись – можна пошкодити елементи (мікросхеми), які знаходяться дуже близько від гнізда зарядки, в наслідок чого телефон може взагалі перестати вмикатись.
Та іноді замінити гніздо може бути дуже дорого, це повязано з тим, що більшість виробників виготовляють неремонтопридатні (нерозбірні моделі телефонів). Зроблено це з метою заробити більше грошей, тобто якщо телефон поламався – ремонтувати його не вигідно, краще купити новий.
Один з таких виробників – Samsung. В нових моделях задня кришка телефону відсутня взагалі, батарея не знімається. Щоб добратись до системної плати в такому телефоні потрібно знімати дисплей, під дисплеєм знаходяться гвинтики які потрібно викрутити.
Оскільки з заводу дисплей телефону приклеєний і зняти його не пошкодивши – майже нереально, тоді у вартість заміни роз’єму включають ще і вартість дисплею.

Необхідність в заміні роз’єму SIM-карти, карти памяті виникає у випадку необережного користування ними, або неправильної установки сім карти або карти памяті, в наслідок чого один або декілька контактів відламуються.


В майстерні AlienLabs заміна роз’єму зарядки, сім-карти або навушиків буде коштувати 220-450 грн (залежить від моделі телефона і типу роз’єму).

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль