Підбір і встановлення операційної системи

Власники ноутбуків і комп’ютерів досить часто звертаються до нашого сервісного центру з проханням перевстановити віндовс або почистити комп’ютер від вірусів.

Для чого потрібна переустановка віндовс?

За тривалий час користування комп’ютером користувач встановлює багато різних програм, і через свою недосвідченість не завжди читає ліцензійні умови, тобто при установці програм злісно клікає на кнопки Next, Далі.. зовсім не читаючи що там пише і які галочки відмічені. У 90 випадках із 100 з усіма безкоштовними програмами вам на комп’ютер встановлюється додаткове програмне забезпечення, різні плагіни, яндекс і мейлру плагіни, прискорювачі завантаження ітд.

Всі ці додаткові програми, які йдуть в навантаження до безкоштовних – значно погіршують і уповільнюють роботу комп’ютера, іноді недостатньо їх просто видалити і виникає потреба повністю перевстановити операційну систему.

Які бувають Операційні системи?

Windows – найбільш поширена операційна система для звичайних користувачів, гарна, зручна але платна і вразлива до вірусів, без правильно налаштованого захисту хакери зможуть проникнути на ваш ПК і наробити біди.

MacOS – операційна система розроблена для Apple девайсів, може бути встановлена і на звичайний комп’ютер. Популярна лише серед власників apple техніки.

Linux – ця операційна система поширена в великих корпораціях, її обирають через відкритий код і безкоштовність, тобто на Linux не потрібно купувати ніяких ліцензій, вона добре захищена і під цю операційну систему існує дуже мало вірусів. 

 

Який віндовс чи іншу операційну систему ви порадите для мого комп’ютера, ноутбука?

На вибір операційної системи впливають 2 фактори – бажання клієнта і технічні можливості комп’ютера, тобто чи потягне він ту операційну систему, яку хоче клієнт. Якщо ви хочете Windows 10, але у вас старенький процесор і оперативної пам’яті всього 512Мб, ми аж ніяк не зможемо задовільнити ваше бажання(

Зазвичай підбір операційної системи опирається в кількість оперативної пам’яті і потужність процесора. Якщо коротко, то вибір відбувається так:
Windows XP – встановлюємо на комп’ютери з оперативною пам’яттю від 512 мб, процесор – одноядерний від пентіум 3 і вище. Однак windows xp має свої мінуси, основна – уразливість до вірусів, наступна – не підтримуються нові програми, тобто доведеться шукати і встановлювати старі.
Windows 7 і Windows 8 – більш сучасні системи, рекомендована мінімальна конфігурація комп’ютера для установки – 2х ядерний процесор і 2гб оперативної пам’яті.
Windows 10 – сучасна операційна система, чудовий інтерфейс, вбудовані програми, захист від вірусів і зовнішніх загроз. Мінімальні вимоги – 2ядерний процесор, 4 гб оперативної пам’яті і жорсткий диск від 64 гб.

Варто ще раз нагадати, що операційні системи Windows – платні. Ми встановлюємо лише тріал версії, які через 30 днів користування попросять активацію. За бажанням клієнта ми можемо встановити ліцензійну ОС, її вартість залежить від версії, наприклад Windows 10 Home буде коштувати 975 грн, + вартість установки і налаштування 300 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль