Заміна динаміка, мікрофона в мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці

Не працює мікрофон або динамік? Потреба в заміні динаміка виникає з часом у більшості користувачів телефонів, в основному вона повязана з погіршенням якості звучання.
Чому ж так стається? Найпоширеніша причина – забруднення динаміка або мікрофона сміттям, пилом, брудом. Іноді допомагає звичайна чистка, іноді потрібно міняти динамік повністю.

Які існують динаміки?

Зазвичай їх є 2 види, перший – розмовний, т.е. той через який ви чуєте співрозмовника. Інший – поліфонічний, – той, через який відтворюється музика, мелодії і інший гучний звук.
В деяких моделях телефонів один динамік виконує роль і динаміка розмов і поліфонічного динамка.

Чи складно самостійно замінити динамік?

Складність заміни динаміка залежить в основному від моделей телефону і від типу і виду динаміка.
Часом динамік можна просто переставити, маючи під рукою тільки викрутку і інструмент для розборки телефону, іноді потрібен паяльник.
Та іноді замінити динамік може бути дуже дорого навіть в майстерні, це повязано з тим, що більшість виробників виготовляють неремонтопридатні (нерозборні моделі телефонів). Зроблено це з метою заробити більше грошей, тобто якщо телефон поламався – ремонтувати його не вигідно, краще купити новий.
Один з таких виробників – Samsung. В нових моделях задня кришка телефону відсутня взагалі, батарея не знімаєтся. Щоб добратись до динаміка в такому телефоні потрібно знімати дисплей, під дисплеєм знаходяться гвинтики які потрібно викрутити.
Оскільки з заводу дисплей телефону приклеєний і зняти його не пошкодивши – майже нереально, тоді у вартість заміни динаміка включають ще і вартість дисплею.

Заміна мікрофона проводиться у випадку, якщо інший абонент погано вас чує, або чує з перешкодами.
Поміняти мікрофон трошки складніше ніж динамік, оскільки майже всі вони потребують пайки, а цифрові мікрофони – пайки з дотриманням певних температур.

Вартість роботи по заміні динаміка – від 100 до 200 грн. Заміна мікрофона – від 120 до 450 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль