Комп’ютерна діагностика автомобіля в Шацьку

Діагностика автомобіля Subaru

Ми пропонуємо досить не звичну послугу, як для майстерні з ремонту електроніки – це комп’ютерна діагностика автомобіля. Маємо в наявності професійне діагностичне обладнання, яке дозволяє з’єднуватись практично з будь-яким автомобілем.

Діагностику автомобіля роблять для того, щоб дізнатись про наявність або відсутність помилок у блоках управління, дізнатись про можливі майбутні поломки. В нових автомобілях майже всюди присутня електроніка, за роботу кожного елемента відповідає певний блок управління, в деяких сучасних автомобілях цих блоків більше 30.

Блок управління – коробка з мікросхемами, яка з’єднана з центральним компютером і одним із елементів автомобіля, то можуть бути фари, скло-підіймачі, замки дверей ітд. Блок управління повідомляє центральному комп’ютеру автомобіля про стан елементів з якими він пов’язаний, наприклад якщо у вас не закрите вікно або двері, блок повідомляє це комп’ютеру, а він в свою чергу повідомить про це вам, і не дасть закрити автомобіль або поставити його на сигналізацію.

Кожен блок збирає дані про роботу, збої в пристроях якими він керує, вся ця інформація зберігається або в центральному комп’ютері або безпосередньо в пам’яті блока управління.

Діагностика автомобіля – ніяк не зменшує витрату пального, і не покращує характеристик автомобіля, вона дозволяє побачити стан блоків управління і історію подій в цих блоках.

У нас також присутнє обладнання і програмне забезпечення, яке дозволяє оновити прошивки блоків управління двигуна, керма, автоматичної коробки передач для автомобілів групи VAG, ( Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ).

Оновлення прошивки блока управління зазвичай покращує характеристики автомобіля. Встановлюємо лише офіційні прошивки для блоків управління від заводу виробника. Ми не займаємось чіп-тюнінгом автомобілів і не скручуємо пробіг.

Як проходить процес діагностики автомобіля?

  1. До ODB роз’єму вашого авто, який зазвичай знаходиться лівіше над педалями щеплення або гальма, під’єднується спеціальний прилад, зв’язаний із планшетом або ноутбуком.
  2. На автомобілі вмикаємо запалювання, це дозволяє активувати всі блоки управління.
  3. Вибираємо в програмі діагностики марку, модель авто і рік випуску, починаємо сканування або тест всіх блоків управління. Зазвичай ця процедура триває 5-10хв.
  4. Програма видає звіт, в якому відображаються всі помилки автомобіля які зараз присутні або ставались в період користування автомобілем.
  5. Роздруковуємо звіт, віддаємо клієнту.

Можна також спробувати видалити помилки з блоків управління, це при умові якщо ці помилки старі і реальної несправності немає, але якщо несправність присутня – після видалення помилки, вона з’явиться знову. Тобто для усунення такої помилки необхідна заміна або ремонт якоїсь деталі автомобіля.

Вартість послуг:
Діагностика, читання помилок – 300 грн.
Діагностика з видаленням помилок – 450 грн.
Оновлення прошивки блоків управління – 500 грн за 1 блок.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль