Заміна батареї Samsung Galaxy Watch

Заміна батареї Samsung Galaxy Watch

Середній термін служби акумулятора в годинниках Galaxy Watch складає 3 роки, після чого пристрій потрібно все частіше заряджати.
Завод-виробник встановлює в годинник Galaxy Watch 42mm акумулятор з маркуванням AA1M212js, EB-BR810ABU. Партномер: GH43-04856A.
Напруга акумулятора стандартна: 3,8v, ємність: 270mAh.

Оскільки знайти в інтернеті такий акумулятор досить складно, а якщо і знайдеться, то ціна виходить від 600 грн.

І тут на допомогу нам приходять китайські друзі на платформі AliExpress можна знайти схожий акумулятор з вдвічі більшою ємністю – 500mAh, за ціною 5$.
Навіть якщо китаєць нас намахує на рахунок ємності, то враховуючи заводську ємність в 270 мАг, і заявлену китайцем – 500 мАг, середнє значення може бути приблизно 300-350 мАг, що більш ніж достатньо для нормальної роботи смарт-годинника.

Різниця між батареєю від самсунг і китайською – лише в контролері заряду. В оригінальній акб він йде з контактними площадками, а в китайській – просто два проводи.

Етапи заміни батарейки:

1. Відчіпляємо ремінець, і викручуємо 4 гвинти, які тримають задню кришку. Викрутка потрібна не стандартна.


2. Дуже обережно підважуємо задню кришку, під кришкою є шлейф, який підключений до системної плати годинника, його потрібно від’єднати.


3. Під кришкою знаходиться системна плата в пластиковому корпусі, її потрібно дістати. Перед цим необхідно від’єднати шлейф дисплею від системної плати.
4. Обережно підважуючи пластиковий корпус із платою витягаємо його з корпусу годинника.
5. Зверху на корпусі є чорний шуруп, його потрібно викрутити.
6. Від’єднати ще один шлейф, який знаходиться поруч із роз’ємом на шлейф дисплею.
7. Обережно підважуємо голкою або тонкою пластиною шлейф із кнопками, він приклеєний до корпусу. Дуже важливо не пошкодити шлейф кнопок під час цієї процедури.
9. Підважити системну плату і обережно витягнути її з корпусу, після чого ми отримаємо доступ до акумулятора.
8. Дістаємо акумулятор з корпусу.

—- Далі нам буде потрібен паяльник —-
9. Зі старого акумулятора потрібно відпаяти контролер, для цього розмотуємо чорну стрічку, під нею буде невеличка плата, до якої підпаяні контакти АКБ. Відпаюємо контакти.
10. Беремо нову батарею, проводимо ту саму операцію, і відразу підпаюємо контролер знятий з оригінальної акб.
11. Ізолюємо контролер стрічкою, щоб контакти не замкнули.
12. Вставляємо акумулятор в корпус.
13. Заміряємо напругу на контактах шлейфа акумулятора, якщо є 3,8-3,9v, значить все ок. Якщо ні, значить в пункті 9 у вас щось пішло не так.
14. Ставимо системну плату на місце, потім в корпус годинника, підключаємо шлейф дисплея.
15. Пробуємо увімкнути годинник, якщо все ок – збираємо його.

У разі, якщо годинник не вмикається, то цілком ймовірно що ви пошкодили шлейф кнопок, і сигнал на увімкнення просто не доходить до системної плати. Для відновлення шлейфа потрібен мікроскоп, і досвід.

Вартість роботи по заміні батареї в годинниках Galaxy Watch у майстерні AlienLabs становить 400 грн. Вартість батареї НЕ включена в роботу.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль