Прошивка, відновлення роботи, розблокування мобільного телефону, планшета

Жоден із сучасних пристроїв не може працювати без програмного забезпечення – коду який керує роботою пристрою і допомагає користувачу порозумітись із своїм пристроєм. Саме завдяки програмному забезпеченню ми можемо вказати смартфону або будь-якому іншому пристрою що ми від нього хочемо, можемо “примусити” його виконати будь яку дію, чи то відкрити камеру, чи подзвонити, чи відкрити гру.
Але юзери дуже люблять закачувати в свій пристрій різні файли, програмки, забавки, іноді намагаються налаштувати те в чому не розуміються – ці дії приводять до збоїв в роботі програмного забезпечення, видаленні системних файлів, в наслідок чого наш телефон стає дуже повільним, довго думає, іноді деякі програми перестають працювати.
Якщо встановлювати дуже багато програм, то разом з ними можна встановити віруси, які відкриватимуть рекламу, завантажуватимуть непотрібні програми, або що гірше – викрадуть всі ваші фото, телефонну книгу, переписки.

Для відновлення нормальної роботи необхідне повне очищення памяті телефона і повторний запис в память телефону програми яку передбачив завод виробник.
Під кожну модель телефону є спеціальна версія програми яку в нього можна закачати. Саме запис в мікросхему памяті телефону заводського образу програмного забезпечення в народі називається “прошивка”.

Для коректного запису ПЗ (програмного забезпечення) в телефон використовуються спеціальні програматори і ліцензійні програми (Octoplus BOX,SigmaKey, InfinityBox, NsPro, NCK Dongle, MRT Dongle, Chimera, Z3X Box ітд).
Вартість кожного з таких програматорів починається від 100$, + необхідна щорічна плата за користування програмами і отримання оновлень.

З допомогою програматорів можна також здійснити інші дії, такі як скидання паролю, розблокування графічного ключа, обхід FRP блокування, відновлення IMEI, відновлення телефонної книги та інші.
Важливо знати що досить часто прошивка телефону не знімає блокування телефону, тому що налаштування блокування знаходяться в зовсім іншій області памяті, тому послуги прошивки і розблокування надаються окремо.

Вартість прошивки кнопочного телефону в нашому сервісному центрі складає 130-200 грн.
Вартість прошивки смартфона, планшета – від 250 грн.
Послуга розблокування – від 250 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль