Заміна батарейки в датчиках тиску Tesla







- Заміна батарейки в датчиках тиску Tesla
- Установка GPS трекера
- Заміна батареї Samsung Galaxy Watch
- Комп’ютерна діагностика автомобіля в Шацьку
- Оптимізація роботи Windows, видалення вірусів
- Підбір і встановлення операційної системи
- Поклейка захисного скла, плівки
- Створення акаунту в телефоні, що це і для чого воно потрібно!?
- Оновлення карт для навігатора
- Прошивка, відновлення роботи, розблокування мобільного телефону, планшета
- Ремонт, відновлення телефону після потрапляння води
- Заміна батареї, акумулятора в мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці
- Заміна мікросхем (память, процесор, підсилювач, контроллер, передавач) та ін.
- Заміна роз’єму зарядки, навушників, USB, SIM-карти
- Заміна динаміка, мікрофона в мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці
- Заміна тачскріна, дисплея, модуля в телефоні, планшеті
- Що таке діагностика і для чого вона потрібна?
Досить розповсюдженою проблемою серед власників автомобілів Tesla є вихід з ладу датчика тиску в одному з коліс, з самою електронікою датчика проблеми бувають вкрай рідко, а от батарейка може вийти з ладу досить несподівано, особливо в морозну погоду. Вихід з ситуації – або заміна датчика на новий (вартість датчика 1200 грн), або заміна батарейки в старому самостійно (вартість батарейки 250 грн, + 100 грн силікон).
Кожен самостійно вирішує який варіант йому більше підходить, заміна датчика чи заміна батарейки в старому датчику. В нашій статті ми опишемо цей нехитрий процес.
В нас на столі “синій” датчик, який використовується в Tesla Model Y 2023 року, також використовується в Model 3. Ці датчики працюють по технології BLE ( Bluetooth Low Energy ).
Найскладніше це процес розборки, оскільки датчик задуманий заводом виробником як одноразовий і не ремонтопридатний, і його ремонт більше відноситься до ентузіазму, а ніж до правильності з технічної точки зору. Електроніка разом із батарейкою щільно залиті силіконом який дістати не проста задача. Батарейка розміщена в правій частині датчика (якщо ніпель дивиться вгору) див. фото. Модель батарейки – CR2450HR
Ділимо датчик на половину і скальпелем знімаємо праву частину силікону. Дуже важливо не переплутати сторони, бо якщо почнете знімати не з того боку, можна пошкодити плату і тоді подальша заміна батарейки втратить будь яку доцільність.
Верхній шар силікону знято, заміряємо напругу батарейки. Як бачимо там нуль. Коли напруга на батарейці падає нижче 2.8 вольт, автомобіль підкаже що датчик потрібно замінити.
Заміряємо нову батарейку. Там 3,28 в. На всяк випадок зважили оригінальну батарейку і нашу. Вага – ідентична, 7 грамів, що може свідчити про гарну якість батарейки.
Запаюємо нову батарейку, заміряємо напругу вже встановленої батарейки. Все добре, можна завершувати.
Заливаємо силіконом нову батарейку, і чекаємо поки застигне. Після чого датчик можна монтувати назад в колесо.
Наголошу на тому, що ми не надаємо послуги з заміни батарейки в датчику, і ця стаття написана лише з інформаційною метою. Для роботи з бездротовими датчиками тиску необхідно мати обладнання, яке дозволяє зчитати покази датчика без монтажу в колесо. Також цей прилад дозволить точно виявити несправний давач тиску, оскільки покази бортового комп’ютера Tesla дуже часто некоректні, зокрема щодо місцезнаходження несправного датчика, комп’ютер покаже що несправний лівий передній, а насправді несправний задній правий, і як наслідок ви потратите час і гроші на шиномонтажі, заміните справний датчик, а помилка не зникне.
Батарейку CR2450HR можна придбати у нас на сайті.

