Оптимізація роботи Windows, видалення вірусів

Якщо ваш комп’ютер став працювати повільно, програми видають помилки або не запускаються – настав час зробити йому так звану “чистку”, або якщо по-правильному – оптимізацію роботи операційної системи і програм.

Вам мабуть відомо, що кожна встановлена програма залишає свій слід в комп’ютері, який залишається в системі навіть після повного видалення програми. Таким чином збільшується кількість непотрібних записів в реєстрі Windows і файлів на диску.

Звертаємо увагу на безкоштовні програми, з якими потрібно бути дуже уважним, вони майже у всіх випадках намагаються встановити на ваш комп’ютер ще кілька безкоштовних програм або додатків до браузера, і досить часто це робиться за вашої згоди, через те що ви просто не читаєте ліцензійні умови перед установкою програми.

Саме через неуважність і необізнаність користувача з часом комп’ютер стає працювати повільніше і повільніше, виникає потреба його “полікувати”. Оптимізацію роботи комп’ютера обирають ті клієнти, які бажають залишити свої дані, програми і налаштування. При переустановці віндовс всі старі файли, програми і налаштування видаляються.

Наші спеціалісти проведуть детальний аналіз продуктивності вашого комп’ютера, визначать програми або файли які уповільнюють роботу комп’ютера, видалять віруси, непотрібні файли, оновлять програми до останніх версій, налаштують швидкодію і нададуть вашому комп’ютеру друге дихання.

Вартість послуги по оптимізації операційної системи становить 250 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль