Створення акаунту в телефоні, що це і для чого воно потрібно!?

Функціонал більшості телефонів повязаний з інтернетом, пошта, соцмережі, новини ітд.
Якщо простими словами – акаунт це логін і пароль для доступу до якогось із сервісів, наприклад Google, Facebook, iCloud ітд.

В смартфонах акаунт потрібен для багатьох речей:
1. Синхронізація даних (коли ваші контакти, фото, налаштування, дзвінки, смс щоденно копіюються на сервери Gooole, Samsung, та інші). Так у випадку втрати телефону можна купити інший телефон, ввести логін і пароль від акаунту який використовувався на вашому попередньому пристрої, і через декілька хвилин вся інформація відновиться на новому телефоні.
Для людей це зручно, але не варто забувати про зворотній бік цього сервісу – спецслужби, яким вже не потрібно лізти до нас в телефон, а достатньо запросити копію даних вашого пристрою з серверу і все ваше приватне життя стає як на долоні.
2. Захист телефону. Акаунт привязується саме до вашого пристрою, разом з інформацію про акаунт телефон передає на сервери інформацію про себе, це модель телефону, ІМЕІ, серійний номер ітд.
У випадку якщо хтось вкрав ваш телефон, ви можете з допомогою акаунта – відстежити його, заблокувати або стерти всі дані. Це дуже зручно.
3. Безпека самого телефону. Навіть якщо його “прошиють” відформатують, зітруть все, то не зможуть ним користуватсь, не знаючи логін і пароль від вашого акаунту, оскільки телефон зєднується з серверами, ідентифікує себе і запрошує саме ваш пароль, а не будь-який інший. Таким чином телефон перетворюється в залязячку 🙂

Дуже важливо не забути пароль від акаунту, оскільки це призведе і до втрати даних, і до втрати можливості користуватись пристроєм.

В нашому сервісному центрі доступна послуга створення акаунта і встановлення базового пакету програм (антивірус, месенжери, медіаплеєри).

Вартість послуги – 300 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль