Оновлення карт для навігатора

Для тих, хто часто подорожує або чия робота повязана з дальніми поїздками дуже важливо мати актуальні версії навігаційних карт, оскільки всього за 1 рік часу дорожня інфраструктура багатьох країн і міст змінюється, зявляються нові знаки, розвязки, будуються нові дороги.
Всі великі виробники оновлюють свої карти 4 рази на рік, тобто 1 раз на три місяці.
Сучасні навігаційні програми значно полегшують життя водія, вони можуть повідомити про затори, ремонт доріг, пости поліції, камери швидкості і багато іншого, інформація озвучується голосом, тобто не потрібно відволікатись від дороги.

Найбільш популярними навігаційними програмами є iGO, Navitel, Garmin, TomTom, Google Maps i Yandex навігатор, є також і інші.
В містах, де доступний швидкий мобільний інтернет зазвичай користуються онлайн навігаторами такими як Google Maps, Yandex, вони отримують дані про карти, затори, зміни в дорожньому русі із онлайн джерел, що дозволяє завжди мати актуальну інформацію про події і побудувати маршрут так, щоб водієві було максимально легко і просто дістатись до місця призначення.
Але якщо йде мова про закордонні подорожі, де діє роумінг і інтернет через мобільний звязок дуже дорогий, то там такий фокус вже не пройде, і потрібно використовувати інші навігаційні програми або навігатори.

Навігатор – пристрій з дисплеєм, на який встановлена одна або декілька навігаційних програм, завантажені карти всієї європи або іншого регіону. Таким програмам не потрібен інтернет, вони вже мають всю необхідну інформацію і можуть працювати самостійно. Іноді в навігаторах доступні і інші функції, такі як перегляд фото або фільмів із SD-карти.
Наші спеціалісти допоможуть вам оновити карти будь-яких навігаційних програм. Також ми маємо досвід оновлення карт на навігаційних системах автомобілів Volkswagen, Skoda, Seat, Audi, Volvo, BMW ітд.

Вартість оновлення карт навігатора – 350-400 грн. Оновлення автомобільної навігаційної системи обійдеться дорожче, 600-800 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль