Заміна мікросхем (память, процесор, підсилювач, контроллер, передавач) та ін.

Необхідність заміни мікросхем в сучасних девайсах виникає досить рідко, але все ж такі випадки є. Зазвичай мікросхема виходить з ладу під впливом механічних сил, падіння.
В разі пошкодження мікросхеми памяті або процесора – телефон перестає вмикатись взагалі.
Якщо вийшли з ладу аудіо підсилювач – в телефоні зникне звук. Якщо перестав ловити мережу – може виявитись винуватим передавач.
У разі поломки контролера живлення – телефон може або не вмикатись взагалі, або частково втратити свої функції (перестане заряжатись, не працюватиме дисплей, підсвітка дисплея, камера ітд).

На деяких моделях телефонів мікросхеми не вигідно замінювати взагалі, це повязано з тим, що більшість виробників виготовляють неремонтопридатні (нерозборні моделі телефонів). Зроблено це з метою заробити більше грошей, тобто якщо телефон поламався – ремонтувати його не вигідно, краще купити новий.
Один з таких виробників – Samsung. В нових моделях задня кришка телефону відсутня взагалі, батарея не знімаєтся. Щоб добратись до мікросхеми в такому телефоні потрібно знімати дисплей, під дисплеєм знаходяться гвинтики які потрібно викрутити.
Оскільки з заводу дисплей телефону приклеєний і зняти його не пошкодивши – майже нереально, тоді у вартість заміни мікросхеми включають ще і вартість дисплею.

Заміна мікросхеми проводиться тільки після повної діагностики пристрою. Вартість роботи по заміні чіпа починається від 400 грн.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль