Заміна тачскріна, дисплея, модуля в телефоні, планшеті

Розбив телефон, екран, сенсор, дисплей – одна з поширених проблем, з якою до нас звертаються клієнти, оскільки навіть найменше падіння телефону може привести до пошкодження тачскріна, дисплея або цілого модуля.
В 2019 році вже майже не випускають телефонів де тачскрін і дисплей можна замінити окремо, в більшості випадків дисплей і тачскрін (сенсор) вже склеєні між собою з заводу, і міняються разом, звідси і пішла назва дисплейний модуль.
На заводі установку сенсорів проводить робот, виключивши людський фактор збільшується якість і швидкість роботи, але при цьому ремонтопридатність пристрою знижується.
З заводу дисплей дуже добре приклеєний до корпусу, і зняти його без необхідного досвіду і інструментів досить непросто.

Для ремонту або заміни дисплейних елементів смартфонів, мобільних телефонів і іншої техніки в наш час потрібен спеціальний інструмент і обладнання.

Зазвичай ремонт проходить так:

  1. Проводиться діагностика
  2. Повністю розбираємо пристрій
  3. Поміщаємо дисплей з частиною корпусу в спеціальну камеру або на площадку, на якій дисплей розігрівається до температури 90-95 градусів. Дуже важливо витримати необхідну температуру, оскільки перевищення може призвести до пошкодження корпусу або інших елементів. Нагрівання необхідно для нейтралізації або зниження властивостей заводського клею, що облегшує подальший демонтаж дисплея
  4. Поки дисплей ще “гарячий”, спеціальним інструментом відбувається відділення його від корпусу
  5. Наступний етап – очистка корпусу від старого клею з допомогою спеціальної рідини
  6. Тестування (перевірка) нового дисплея. Дисплей встановлюється в корпус і підключається до основної плати. На телефоні вмикається тестовий режим який дозволяє перевірити всі режими роботи дисплея і правильність роботи тачскріну. Якщо виявляються  аномалії в роботі – дисплей відключаємо і замінюємо на інший. Браковані дисплеї – досить поширене явище
  7. Поклейка дисплею. Якщо всі тести завершились успішно – дисплей за допомогою спеціального клею приклеюємо до корпусу, затискаємо фіксаторами і залишаємо сохнути. Зазвичай повне висихання клею займає 12 годин.
  8. Збираємо пристрій
  9. Проводимо повторну діагностику всіх функцій
  10. Повідомляємо клієнту про завершення ремонту.

Також буде корисно знати, що наші китайські друзі не сплять і навчились виготовляти різні по якості копії дисплеїв.
Особливо це стосується смартфонів марки Samsung. Якщо оригінальний дисплей коштує 1700-2000 грн, або навіть більше, то китайські копії як мінімум на 1000 грн дешевші.

В чому ж різниця між оригінальним дисплеєм і китайською копією?

Оригінальний дисплей – ідеально стає в корпус телефону, якість зображення і робота тачскріну ніяк не відрізняються від нового телефону. Єдиним мінусом таких дисплеїв є ціна, яка іноді складає майже половину вартості нового смартфону.
Якісна китайська копія – проблем з установкою немає, зображення і яскравість дисплея може трошки відрізнятись від оригіналу.
Копія середньої якості – можливі проблеми з установкою, зображення явно відрізняється від оригіналу по кольорах і яскравості.
Дешева копія – зазвичай це TFT дисплеї, де зображення зазвичай темніше, і не регулюється яскравість дисплея. Дисплей може виявитись товстішим за оригінал і не ставати нормально в корпус, виріз під центральну кнопку може бути більшим або меншим ніж потрібно. 

За бажанням клієнта ми можемо встановити будь-який тип дисплею.
Вартість заміни залежить від моделі телефону, і починаяється  від 150 гривень для кнопочних телефонів, і від 250 до 500 грн для сенсорних телефнів, планшетів.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль