Поклейка захисного скла, плівки
- Установка GPS трекера
- Заміна батареї Samsung Galaxy Watch
- Комп’ютерна діагностика автомобіля в Шацьку
- Оптимізація роботи Windows, видалення вірусів
- Підбір і встановлення операційної системи
- Поклейка захисного скла, плівки
- Створення акаунту в телефоні, що це і для чого воно потрібно!?
- Оновлення карт для навігатора
- Прошивка, відновлення роботи, розблокування мобільного телефону, планшета
- Ремонт, відновлення телефону після потрапляння води
- Заміна батареї, акумулятора в мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці
- Заміна мікросхем (память, процесор, підсилювач, контроллер, передавач) та ін.
- Заміна роз’єму зарядки, навушників, USB, SIM-карти
- Заміна динаміка, мікрофона в мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці
- Заміна тачскріна, дисплея, модуля в телефоні, планшеті
- Що таке діагностика і для чого вона потрібна?
Найбільш уразливе місце сучасних смартфонів – дисплей. Але саме він є основним джерелом звязку між вами і телефоном.
Як захистити дисплей від механічних пошкоджень? Варіанти два: захисна плівка або захисне скло.
Є дуже багато видів захисного скла, захисних плівок, але у всіх них одна функція – захист дисплею від царапин і помякшення прямої механічної дії на дисплей, тобто варто розуміти що скло може врятувати ваш дисплей тільки в тому випадку, якщо телефон впав екраном вниз, але аж ніяк не “на спину” чи на бік.
При такому падінні удар передається до дисплея через корпус, врятувати від цього може тільки захисний чохол-книжечка, або накладка з силікону.
З чого складається захисне скло?
Як ви вже змогли здогадатись що це скло не просте, тому що якби воно було звичайне – то його б не вдалось приклеїти так просто. Захисне скло складається з кількох шарів:
Олеофобний шар – відштовхує вологу, дозволяє пальцю з легкістю ковзати по екрані, відбитки і бруд з легкістю видаляються звичайною салфеткою.
Захисний шар – надає склу твердість і стійкість до механічних пошкоджень, таких як удари, подряпини.
Антибліковий шар – захищає від прямої дії сонячних променів на екран.
Стримуючий шар – силіконова основа, завдяки якій скло дуже добре тримається на вашому екрані, і у випадку якщо екран розбився – не дасть йому розсипатись на шматочки.
Чи можна самостійно поклеїти захисне скло?
Так – якщо смартфон новий і на ньому присутня заводська захисна плівка з малюнками, характеристиками телефону.
Потрібно знайти затишне місце без пороху, протягів, з гарним освітленням, підготувати смартфон, скло. Далі – обережно знімаємо заводську захисну плівку з дисплея, потім знімаємо нижню плівку з захисного скла, але ні в якому разі не робіть це над дисплеєм смартфона, краще десь в стороні, оскільки найменша смітинка яка потрапить на дисплей – не дасть захисному склу добре приклеїтись.
Далі прикладаємо захисне скло до дисплея, обережно, спочатку притискаємо нижню частину скла і повільно опускаємо його на дисплей. Якщо ви все робите правильно, то скло саме приклеїться до дисплея, вам залишиться тільки протерти його серветкою.
Якщо ж смартфон не новий, і на дисплеї вже є мікроскопічні подряпини, то приклеїти скло вже трошки складніше. В комплекті з захисним склом завжди ж 2 спеціальні салфетки, одна волога – для видалення жиру і бруду, інша – суха, для поліровки і остаточної очистки.
Спочатку дисплей протирається вологою серветкою, видаляємо весь бруд, особливо із мікроподряпин, далі завершуємо очистку сухою серветкою.
Після чого дуже уважно оглядаємо дисплей, на відсутність мікроскопічних смітинок чи інших сторонніх речей. Якщо поверхня дисплея підготовлена правильно, то подальша поклейка відбуваєтсья так само як і на новий телефон.
Поклейка плівки не дуже відрізняється від поклейки скла, але в домашніх умовах, при відсутності спеціального валика який рівномірно притисне плівку, так щоб не було повітряних бульбашок це зробити не просто.
Вартість поклейки захисного скла в нашому сервісному центрі коштує 120-200 грн.