Скільки буде коштувати полагодити або поміняти сенсор на телефоні?
Професійна заміна або ремонт сенсора на смартфоні в Шацьку від нашого сервісного центру – це гарантія якості, оперативність робіт і повна прозорість при роботі з клієнтами. Ми зберігаємо мінімальні ціни на ринку для наших клієнтів, не втрачаючи при цьому якості. Подивитися ціни на наші послуги можна в прайс-листі. А щоб дізнатися скільки коштує ремонт сенсора на телефоні саме для Вашого пристрою – залиште заявку на сайті або передзвоніть! Ми перевіримо наявність на складі моделі дисплея або тачскріна і запропонуємо Вам кілька варіантів, і при наявності запчастини зможемо зробити ремонт або заміну в цей же день!
Як замінити скло на екрані телефону самостійно
Тачскрін смартфона першим приймає удар при падінні, тому страждає частіше, ніж матриця. Тому кількість звернень в сервісний центр, викликаних пошкодженням скла, більше, ніж випадків розбитої матриці(дисплея). Однак не завжди це обнадіює, так як заміна одного тачскріна часом обходиться дорожче, ніж модуля в зборі. Викликана така ситуація саме використанням OGS-екранів.
Щоб розділити OGS-дисплей на тачскрін і матрицю, для заміни пошкодженого сенсора, обійтися простими інструментами (присоска, викрутки, ніж, медіатор) не вийде. Заміна сенсора на OGS-екрані в умовах СЦ відбувається приблизно в такому порядку:
- Розбирання телефону.
- Відєднання модуля від корпусу смартфона.
- Фіксація і прогрів екрану на спеціальному стенді.
- Поділ матриці і тачскріна спеціальною тонкою капроновою ниткою.
- Очищення матриці від клею.
- Розміщення матриці в спеціальному трафареті, нанесення фотополімерного прозорого клею.
- Установка в трафарет сенсорного екрану, видалення надлишку клею між ним і матрицею.
- Опромінення склейки УФ-лампою, для полімеризації клею.
- Установка модуля в корпус.
- Збірка смартфона.
Така процедура займає від 1 до 3 годин. Як не маючи спеціального обладнання (стенд для прогріву, трафарети, прозорий фотополімер і УФ-лампа), зробити заміну скла на OGS-екрані самостійно не вийде. На жаль, зараз такі екрани встановлюються в більшість смартфонів Samsung, LG, Sony, Xiaomi, Meizu і, взагалі, майже всі пристрої, дорожче 3000 грн. Apple використовує OGS-дисплеї, починаючи з моделі iPhone 4S.
Починаючи з 2017 року виробники, з метою полегшення роботи інженерам сервісних центрів, почали поставляти вже готові дисплейні модулі, що значно полегшує і пришвидшує заміну, хоча і в цьому випадку потрібен досвід і спеціальні інструменти.
Ви можете звісно замовити дисплей і спробувати замінити його самостійно, зекономивши на роботі майстрів, але ми все ж рекомендуємо звертатись до сервісного центру, у нас працюють досвідчені майстри, є увесь необхідний інструмент, ну і саме головне – ми даємо гарантію на свою роботу, то ж ви будете впевнені в тому, що ваш пристрій служитиме вірою і правдою ще довгий час! 🙂