Корисне

Що робити, коли ваш улюблений гаджет вийшов з ладу?

    Якщо ваш мобільний почав проявляти признаки несправностей, швидко розряджається, отримав пошкодження екрана або корпуса, несподівано вимкнувся і не вмикається, можна звісно викинути його і купити новий. Але іноді те, до чого ми звикли іноді краще і рідніше ніж новий пристрій.
Тому, такий пристрій краще постаратися врятувати, оскільки проблема може виявитись не складною, і ремонт забере небагато часу і грошей. Та і в більшості випадків – дешевше відремонтувати старий пристрій, аніж купувати новий.

Наш сервісний центр може запропонувати вам швидкий і якісний ремонт телефонів і іншої техніки. Ми ремонтуємо і обслуговуємо мобільні телефони всіх марок і моделей (крім техніки Apple), усуваємо несправності будь-якого рівня складності, прошиваємо, розблоковуємо, оновлємо програмне забезпечення.

Якщо вам потрібен терміновий ремонт телефону, можете сміливо звертатись в Alien Labs, при наявності необхідних запчастин ми виконаємо роботу максимально швидко. Зазвичай терміновий ремонт займає від 30 до 60 хвилин.
Ми використовуємо якісні запчастини, завдяки чому з впевненістю надаємо гарантію на виконану роботу.   Як показує досвід, найбільш поширені поломки трапляються з вини самого користувача, це може бути необережне поводження, установка несумісних програм, або ж просто нещасний випадок. Невеликий розмір, наявність сенсорного дисплея робить мобільний телефон уразливим до будь-яких механічних дій, телефони падають на підлогу, асфальт, на них сідають, заливають водою. Всі ці дії можуть викликати порушення нормальної роботи телефону.

•  Розбитий екран або тачскрін. Дисплеї у сучасних телефонів – дуже ніжні, і мабуть найпоширенішою проблемою є розбиття дисплею або тачскріна. В такому випадку не обійтись без заміни цього елементу. Але варто пам’ятати, що більшість виробників, таких як Samsung, Apple, Nokia, LG, Lenovo, Xiaomi, Huawei сенсор і дисплей являють собою єдиний модуль, тому навіть якщо у вас побитий сенсор, а дисплей показує – прийдеться міняти увесь модуль, т.е. сенсор разом з дисплеєм.
Заміна лише сенсора(тачскріна) можлива на більш дешевих або більш старших моделях.

• Смартфон, телефон не вмикається. Причина може бути дуже проста і банальна – у вас просто розрядилась батарея. Іноді люди розряджають батарею так, що звичайний зарядний пристрій не може її зарядити, тоді потрібно звернутись до сервісного центру. Послуга відновлення акумулятора коштує 50 грн.
Наступне, через що ваш телефон може не вмикатись – це збій програмного забезпечення, найчастіше таке трапляється у телефонів Lenovo, Prestigio, LG. З допомогою спеціальних програматорів ми зможемо відновити стан програмного забезпечення до заводського.
І ще одна причина того що телефон не вмикається – механічні пошкодження. Під час падіння від материнської плати телефону можуть відбитись елементи такі як конденсатори, резистори та інші. В такому випадку необхідна комплексна діагностика у сервісному центрі.

• Програмні неполадки. Глюки і тормоза телефону є дуже поширеною проблемою. Це зазвичай трапляється при використанні несумісних програм або ігор. Усунути цю проблему можна шляхом повної заміни програмного забезпечення. В нас також можна замовити послугу чистки телефону від шкідливих програм, установку антивірусів.

• Пошкодження роз’єму зарядки або USB. Дуже поширена несправність, оскільки при активному використанні смартфону приходиться дуже часто його заряджати. Необережне підключення зарядки, телефонні розмови або використання телефону з підключеним зарядним пристроям приводять до механічних пошкоджень роз’єму, в наслідок чого телефон стає погано заряджатись. Тому єдиним вирішенням цієї проблеми є заміна пошкодженого роз’єму на новий.

Наш сервісний центр готовий допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, що стосуються роботи вашого улюбленого гаджету. Звертайтесь, консультації безкоштовні.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль