Корисне

Смартфон не заряджається? Погано тримає батарея?

Доволі поширена проблема у більшості користувачів гаджетів – це те, що через рік-два після покупки, телефон все гірше і гірше заряджається, і покупка нового зарядного пристрою не рятує ситуацію. Основна причина цього явища – механічне зношення роз’єму зарядки. Погодьтесь, ми як мінімум 1 раз на день заряджаємо свій гаджет, вставляємо зарядку у роз’єм, витягаємо, саме цей процес викликає механічний знос роз’єму, контактів. Саме тому телефон може заряджатись не до кінця, або показувати індикацію зарядки але не заряджатись.

Вхід з цієї ситуації тільки один – заміна роз’єму зарядки. В нашому сервісному центрі  вартість такої процедури починається з 180 грн, ціна залежить від моделі телефону. Час виконання роботи – від 40 хв до 2х годин.

Значною перепоною в процедурі заміни роз’єму може бути конструкція корпусу телефону. Виробники ганяючись за прибутком і покращенням вигляду смартфона, почали робити свої пристрої нерозбірними, а це означає що замінити роз’єм не пошкодивши корпус або дисплей – практично нереально, тому іноді щоб замінити лише роз’єм потрібно також міняти дисплейний модуль, а це збільшує вартість ремонту в кілька разів.

Щоб зменшити знос роз’єму, ви можете придбати у нашому магазині спеціальний магнітний зарядний кабель.

Погано тримає батарея в телефоні, які причини?

– Природний знос батареї. Зазвичай ресурс батареї вимірюється в циклах заряд\розряд, що в середньому є 500-700 циклів, т.е. якщо заряджати 1 раз в день, то ресурс батареї складе близько 3 років, після чого акумулятор почне втрачати свої властивості. Вихід з ситуації – заміна батареї на нову.

– Потрапляння в телефон вологи. Іноді достатньо однієї краплинки води щоб це вплинуло на нормальну роботу пристрою, вода може викликати підмикання, що в свою чергу збільшує споживання енергії смартфоном, і розряджає батарею.

– Програмний збій.  В нормальному стані, коли ви вимикаєте екран смартфону – більшість додатків повинні переходити в режим сну, для того щоб зменшити навантаження на процесор, і тим самим заощадити заряд батареї. При вмиканні дисплею програми “прокидаються”.  Саме те, що програми не переходять до режиму сну і може бути причиною розряду батареї. Вирішення – прошивка або оновлення програмного забезпечення. Вартість процедури в нашому сервісному центрі – від 120 грн.

– Віруси. Хакери не сплять, в прямому і в переносному значенні цього слова. Вони днями і ночами пишуть програми, які допомагають збагатитися. Ці програми можуть викрадати важливу інформацію з вашого пристрою, можуть стежити за вами, можуть добувати на вашому пристрої криптовалюту. Саме постійна активність шкідливої програми викликає швидкий розряд акумулятора.

– Постійно увімкнена передача даних, інтернет, 3G, 4G.  Сучасні смартфони просто не можуть без інтернету, і постійно обмінюються даними з інтернет серверами, що викликає розряд батареї. Використання 3G i 4G також дуже розряджає акумулятор.  Для того щоб передати інформацію в 2g мережі потрібно в 3 рази менше енергії ніж для 4g мережі. Тому, якщо вам більше потрібен заряд батареї, аніж швидкий інтернет – перемкніть телефон з автоматичного режиму, в режим використання тільки 2g мережі, також вимкніть передачу даних. Це збільшить час роботи телефону в 2-3 рази.

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль