Про нас

Принципи роботи

 • 1

  Наша работа завжди
  націлена тільки на
  100% результат

 • 2

  Ми виконуємо ремонт
  тільки після узгодження
  з клієнтом

 • 3

  Завжди даємо гарантію
  на виконану
  нами роботу

 • 4

  Лояльність до
  кожного клієнта
  і гнучкість
  ціноутворення

 • 5

  Використання тільки
  якісного обладнання
  запчастин і комплектуючих

Наші переваги

 • Якість
 • Вартість
 • Додаткові
  послуги
 • Час
  виконання

Чому Alien Labs?

Тяжко уявити сучасне життя без новітніх технологічних розробок. Комп’ютери, смартфони, планшети, гаджети та інші пристрої для дому дозволяють зробити життя людини більш комфортним і прогресивним. Тому, коли якийсь із приладів виходить з ладу, це завдає немалих проблем і спричинює дискомфорт. Магазин-майстерня Alien Labs – це швидка допомога для вашої техніки.

Наш сервісний центр готовий надати вам величезний спектр послуг по ремонту електроніки. Ми завжди до ваших послуг. Якщо ви помітили що ваш улюблений пристрій почав працювати не так як потрібно, або з ним сталось якесь нещастя – звертайтесь до нас! Наші майстри готові взятись за будь-яку роботу, продіагностувати поломку, знайти шляхи вирішення проблеми і виконати ремонт в найкоротший термін.

Що ми можемо запропонувати?

Ми є одним з найкращих сервісних центрів в області. В нашій команді працюють виключно професіонали, з багаторічним досвідом роботи у таких гігантів як Samsung, Nokia, Sony. Як незалежні спеціалісти ми надаємо свої послуги з 2009 року!

Завдяки наявності в нашому сервісному центрі всього необхідного обладнання і програмного забезпечення – ми можемо виконати ремонт у найкоротші терміни.

Гарантії

Ми впевнені в якості своїх робіт і надаємо гарантію на виконану роботу від 1 до 6 місяців! Це є половина терміну гарантії більшості нових пристроїв!
Термін гарантії залежить від типу запчастини, яка була встановлена\замінена на вашому пристрої. Потрібно також знати, що у багатьох випадках гарантія не діє, наприклад на техніку яка піддалася впливу вологи (дощ, впав у воду, мокрі руки ітд).

Також варто звернути увагу, що наша гарантія діє лише на виконані роботи, наприклад якщо вам проводили заміну динаміка\ мікрофона,  але через деякий час у вас перестав працювати тачскрін(сенсор), при цьому мікрофон працює добре, це означає що у вас нова поломка, яка не підпадає під дію гарантії. Але не варто засмучуватись, ми у будь-якому випадку готові повернути ваш улюблений пристрій до життя!

перевірка статусу ремонту

Введіть пароль